Uspechy-a-ocenenia-2020-2021

Ocenenia za 1. miesto:

Názov súťažeÚroveňMeno a priezvisko žiakaMeno a priezvisko pedagóga
Majstrovstvá v ruskom jazykumedzinárodnáViktória AmbrozyováMgr. Helena Lengvarská
XI. Medzinárodný Puškinov konkurzmedzinárodnáKristína ŠtefanovováMgr. Helena Lengvarská
Labák online súťaž prírodné vedyceloštátnaMartina MaťašováIng. Ján Motešický
Ruské slovo – celoslovenské kolo v prednese ruskej poézie a prózceloštátnaKristína ŠtefanovováMgr. Helena Lengvarská
Európsky deň jazykovceloštátnaViktória AmbrozyováMgr. Helena Lengvarská
Rusko mojimi farbamiceloštátnaKobulnická AlexandraPaedDr. Miroslava Fuňáková
Festival vedy a technikykrajskáJakub SuďaIng. Ján Motešický
Festival vedy a technikykrajskáDávid VinclerIng. Ján Motešický
Jazykový kvet 2021krajskáDiana RagančíkováMgr. Zuzana Zubková
Ruské slovo- súťaž v prednese ruskej poézie a prózykrajskáKristína ŠtefanovováMgr. Helena Lengvarská
Krajské kolo olympády v ruskom jazykukrajskáViktória AmbrozyováMgr. Helena Lengvarská

Ocenenia za 2. miesto:

Názov súťažeÚroveňMeno a priezvisko žiakaMeno a priezvisko pedagóga
ročník medzinárodnej súťaže robotov ISTROBOT 2021medzinárodnáPeter BartkoIng. Ján Motešický
ročník medzinárodnej súťaže robotov ISTROBOT 2021medzinárodnáViliam KocákIng. Ján Motešický
Celoštátne kolo 3D tlač – 4.ročníkceloštátnaTadeáš FedorIng. Ján Motešický
Európske dejiny rokov 1900 – 1939 (Olympiáda z dejepisu)krajskáL. Guman, S. Saladiak, M. KozákMgr. Radoslav Slivka
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúrykrajskáSimona GumanováMgr. Helena Lengvarská
Olympiáda z nemeckého jazykakrajskáLukáš GumanMgr. Eva Hrunová

Ocenenia za 3. miesto:

Názov súťažeÚroveňMeno a priezvisko žiakaMeno a priezvisko pedagóga
II. Medzinárodná online olympiáda v ruskom jazyku ako cudzommedzinárodnáViktória AmbrozyováMgr. Helena Lengvarská
ročník medzinárodnej súťaže robotov ISTROBOT 2021celoštátnaKristián RagančíkIng. Ján Motešický
ročník medzinárodnej súťaže robotov ISTROBOT 2021celoštátnaDávid VinclerIng. Ján Motešický
Celoštátne kolo 3D tlač – 3.ročníkceloštátnaTadeáš FedorIng. Ján Motešický
Jazykový kvet 2021 – nemecký jazykceloštátnaDiana RagančíkováMgr. Zuzana Zubková
Olympiáda z nemeckého jazykakrajskáAlexandra ČurováMgr. Radoslav Slivka